«

Nintendo’nun Switch Lite modeli birkaç hafta önce açıklanmıştı ancak şüphesiz ki şimdiden istekli alıcılar için bir çizgi inşa etti. Bunlardan biri iseniz zamanınız geldi: Nintendo Switch artık 199$ için ön sipariş vermeye hazır. Orijinal modeldan tam yüz dolar daha az ve 20 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Nintendo Switch Lite tüm renk seçenekleri ( Turkuaz, Sarı ve Gri ) ile Amazon’da satışta;Amazon bunlara ek olarak çeşitli microSD kart boyutlarına sahip paketler de sunuyor.

Eğer daha farklı bir şey istiyorsanız ve daha uzun süre beklemenin sakıncası yoksa, Pokemon temalı Zacian ve Zamazenta Sürümü için ön sipariş verebilirsiniz. Bu model 8 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Özet olarak, Switch Lite’ın asıl faydası gerçekten küçük boyutu ve düşük fiyatıdır. Orijinal Switch 6.2 inçlik bir ekrana sahipken, Switch Lite genel olarak daha kompakt bir çerçevede 5.5 inçlik bir panele sahip. Bu belkisadece büyük pantolon veya ceket ceplerinde uygun. Aynı zamanda, orijinal Switch’e göre pil ömrünü biraz iyileştirdi.

Öte yandan, Switch Lite’ın ayrılabilir denetleyicileri yok ve televizyonunuza bağlanamıyor.

Bir Cevap Yaz

Cenk Kahramaner Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.